Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz C-Class

€8,500
7 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 270000 km
Zhvendosje: 2998 cc
Karburanti: Benzinë + LPG
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Nxehtësi, Sedile me Kontroll Elektrik, Ajër i Kondicionuar nga prapa
Sigurie: Airbag-u i Pasagjerit, Pasqyrat me Sinjal
Elektronikë: Alarmi, Radio AM/FM, Ndërruesi i CD-ve, Vëndi Memories

HITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: Mercedes Benz C300 4Matic AMG Line
✔ Viti: 2009
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin/Gas
✔ Targa: Shqiptare
✔ Km: 270.000
✔ Opsionet shtese: E ardhur nga Kanadaja me targa shqiptare, Impiant Gasi Italian brenda garancis, Sedilje elektrike me memorie dhe me ngrohje para, Navi i madh, CD, AUX, Kart Memorie, Baxha xhami, Perde per xhamin mbrapa, Cruise Control, Fener Inteligjent Bixenon, Xhama te zinj mbrapa me leje, etj.
✔ Vendodhja: Tirane
✔ Cmimi: 8.500€ (i diskutueshem)
✔ Telefon: +355693161130
⛔ NUK NDERROHET ⛔

  • 069Tregoni telefonin
  • NRG Motors
  • Durrës
  • 24 Dhjetor 2022
Support Ukraine