Mercedes-Benz 220

2008' Mercedes-Benz 220

€6,400

2008' Mercedes-Benz 220

27 Janar 2023, Tiranë

Naftë 20000 km  Automatike  

Mercedes Benz C 220 CDI Viti 2008 Kambio Automat 252.000km Perdorur ne shqiperi 1 vit e gjysem vetem nga nje person. Sensore parkimi Xhama te … 

Shto te të preferuarat
2007' Mercedes-Benz 220

€7,800

2007' Mercedes-Benz 220

15 Janar 2023, Korçë

Naftë 25000 km  Automatike  E zezë 

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorike,xhenerike dhe estetike e ardhur nga gjermani me letra per 1 vit.viti prodhimit :dhjetor 2007,full extra ,sedilje me ngrohje … 

Shto te të preferuarat
2001' Mercedes-Benz 220

€1,250

2001' Mercedes-Benz 220

5 Janar 2023, Tiranë

Naftë 200000 km  Automatike  E verdhë 

Shitet benx 220 viti 2001 taksa per 1 vit te pagume siguracjon dhe kualidim nuk ka gjenje te mir pun automat tronik plus minus 1250 … 

Shto te të preferuarat
2006' Mercedes-Benz 220

€4,200

2006' Mercedes-Benz 220

3 Janar 2023, Tiranë

Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

C klas 203 automat 220 naft viti 2006 mjeti ka gjendje perfekte goma te sapo vena , navi te madh , xhama elektrik pasyra elektrike … 

Shto te të preferuarat
2008' Mercedes-Benz 220

€8,500

2008' Mercedes-Benz 220

31 Dhjetor 2022, Tiranë

Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

Mjeti:Mercedes Benz C220 E sapoardhur nga Belgjika me dogan te paguar Viti: 2008 Trasmetuesi: Automatik Nafte Kilometrazhi:180 000km Ngjyra:E zeze Full options Goma te reja … 

Shto te të preferuarat
2007' Mercedes-Benz 220

€7,600

2007' Mercedes-Benz 220

30 Dhjetor 2022, Tiranë

Naftë 200000 km  Automatike  

Mjeti:Mercedes Benz C220 E sapoardhur nga Belgjika me dogan te paguar Viti: 2007 Trasmetuesi: Automatik Nafte Kilometrazhi:230 000km Full options Goma te reja Shume e … 

Shto te të preferuarat
2009' Mercedes-Benz 220

€9,900

2009' Mercedes-Benz 220

28 Dhjetor 2022, Tiranë

Naftë 200000 km  Automatike  Kafe 

Shitet Mercedes Benz E class 220 CDI - Model AVANTGARDE - Nafte - BlueEFFICIENCY - Viti 2009 - Kambio Automatike - Fenere xenon - Sensor … 

Shto te të preferuarat
2010' Mercedes-Benz 220

€8,600

2010' Mercedes-Benz 220

20 Dhjetor 2022, Kavajë

Naftë 20000 km  Automatike  E zezë 

BENZ C KLAS 220 BLUEFIFCIENCY, VITI 2010, KAMBIO AUTOMATIKE, PASQYRA ME PALOSJE SEDILJE COPE LEKURE ME PALOSJE GOMA TE REJA 100% BATERI E RE VARTA … 

Shto te të preferuarat
2007' Mercedes-Benz 220

€6,200

2007' Mercedes-Benz 220

4 Dhjetor 2022, Tiranë

Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

Shitet c class 2007 220 nafte automat 

Shto te të preferuarat
2012' Mercedes-Benz 220

€11,900

2012' Mercedes-Benz 220

20 Nëntor 2022, Berat

Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

Mercedes-Benz C220 viti 2012 

Shto te të preferuarat
Support Ukraine