Gjeni Makinat 

Mercedes-Benz A 170

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2002' Mercedes-Benz A 170

  €1,100

  2002' Mercedes-Benz A 170

  12 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 15000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet A klas viti 2002 makina ne gjendje prefekte sedilje lekure me terga italiane nuk i behet dogana oso pa letra 1100 euro i diskutushem ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mercedes-Benz A 170

  €2,490

  2003' Mercedes-Benz A 170

  7 Gusht 2019, Shkodër

  Naftë 190000 km  Automatike  

  SHITET A CLASS MOTORRI 1.7 CDI NAFTE KAMBIO AUTOMATIKE (Steptronic +\-) VITI 2003 KILOMETRA 211 MIJE VERSIONI LUNGO ME I GJATE SE MODELI I ZAKONSHEM ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz A 170

  €2,100

  2001' Mercedes-Benz A 170

  23 Korrik 2019, Durrës

  Naftë 15000 km  Automatike  

  Makina eshte ne gjendje te mir xhenerike dhe motorrike eshte shum e paster si brenda dhe jasht me sherbime te sapo bera ngrohje sendiljesh kambio ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mercedes-Benz A 170

  €1,980

  2000' Mercedes-Benz A 170

  I skaduar24 Qershor 2019, Durrës

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  SHITET A KLAS 170 CDI, ELEGANCE, KAMBIO MANUALE, KONDICIONER, NE GJENDJE SHUME TE MIRE XHENERIKE MOTORIKE, LLAMARINA E PASTER, NUK KA NEVOJE PER SHERBIME. LETRAT ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz A 170

  €3,000

  2006' Mercedes-Benz A 170

  I skaduar9 Qershor 2019, Durrës

  Benzinë 190000 km  Mekanike  

  a170 benzine okazion 3 mij euro.manual sedilje me ngrohje panoram xhami ne gjendje shume te mire.199 mij km origjinale 2 celsa. 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mercedes-Benz A 170

  €2,500

  2000' Mercedes-Benz A 170

  I skaduar13 Maj 2019, Korçë

  Naftë 200000 km  Mekanike  E bardhë 

  Mercedes Benz A170 CDI Avantgarde 260.000km origjinale Shitet per arsye emigrimi. Cmimi 2500€ Sedilje gjysem meshin gjysem kamosh. ...rcedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omeg a.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz A 170 Mercedes-Benz A170 CDi Nafte ,

  €1,700

  2001' Mercedes-Benz A 170 Mercedes-Benz A170 CDi Nafte ,

  I shitur4 Maj 2019, Durrës

  1900 cc, Naftë 26000 km  Mekanike  Gri metalik 

  Mercedes-Benz A170 CDi Nafte Manual Viti 2001 , Makina Posedon , Airbag , Abies , Kondisioner , Xhama Elektrik , Music Player Aux Usb Disc ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mercedes-Benz A 170

  €2,700

  2002' Mercedes-Benz A 170

  I skaduar15 Prill 2019, Durrës

  Naftë 190000 km  Automatike  

  SHITET A CLASS 170 NAFT E VITIT 2002 ,ME KAMIO AUTOMATIKE,ME TARGA SHQIPTARE TE GJITHA TE PAGUARA,KILOMATRA ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMI,XHAMA ELEKTRIK,KONDICIONER,RADIO CD,CELS ME PULT,SENSOR ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz A 170

  €2,400

  2001' Mercedes-Benz A 170

  I skaduar18 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  -MOTORR 1.7 CDI SUPER EKONOMIK -KONDICIONER -KAMBIO MANUALE -VITI FUND 2001 -ABS -ESP -SRS -KOMPJUTER BORDI -XHAMA ELEKTRIK -PASQYRA ELETRIKE -SINJALE NE PASQYRE -SENDILJE TE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mercedes-Benz A 170

  €2,700

  2004' Mercedes-Benz A 170

  I skaduar14 Mars 2019, Kavajë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  SHITET A KLAS 170 NAFTE ME KAMBJO AUTOMATIKE MODEL LUNGO. VITI 2004. NAFTE ELEGANCE SUPER GJENDJE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj