Mercedes-Benz B 200

2015' Mercedes-Benz B 200

€11,500

2015' Mercedes-Benz B 200

21 Janar 2023, Tiranë

Benzinë 130000 km  Automatike  E zezë 

Mercedes Benz B-CLASS viti prodhimit 2015 motorr 2.0 benzine kambio automatike ne timon 132 mij km+liber sherbimesh sapo inportuar me dogane e gatshme per cdo … 

Shto te të preferuarat
2014' Mercedes-Benz B 200

€11,000

2014' Mercedes-Benz B 200

19 Janar 2023, Tiranë

Naftë 200000 km  Automatike  Gri 

Makina esht ne gjendje shum te mire super full option vinimotors99 ndodhemi ne autostraden Tiran Durres sa kalon voren te Karburanti veliaj Kemi Makina nga … 

Shto te të preferuarat
2010' Mercedes-Benz B 200

€5,700

2010' Mercedes-Benz B 200

15 Janar 2023, Fier

Benzinë 160000 km  Automatike  E bardhë 

Sapo ka ardhur me tvsh te paguar dogan Panoramic 173 mij km orgjinale Fenerat ksenon Sedilje ngrohje Super I paster si I ri 

Shto te të preferuarat
2010' Mercedes-Benz B 200

€5,700

2010' Mercedes-Benz B 200

7 Janar 2023, Durrës

Naftë 180000 km  Automatike  

* MERCEDES - BENZ B 200 CDI ( nafte ) * VITI 12.2009 ( 2010 ) * KAMBIO AUTOMATIKE * 186.000 KM ( me garanci … 

Shto te të preferuarat
2015' Mercedes-Benz B 200

€13,900

2015' Mercedes-Benz B 200

12 Dhjetor 2022, Durrës

Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

Shitet mercedes benz B class 200 cdi viti 2015 sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar dhe letrat e sapo paguara,190.000km origjinale mundesi kontrolli … 

Shto te të preferuarat
2007' Mercedes-Benz B 200

€4,800

2007' Mercedes-Benz B 200

11 Dhjetor 2022, Fier

Benzinë 180000 km  Mekanike  E zezë 

▫️Mercedes Benz Sport ▫️B 200 cdi 140cv ▫️viti 2007 ▫️km 183.000 ▫️kambio manuale ▫️me tvsh te paguar ▫️cmimi 4.800 euro 

Shto te të preferuarat
2012' Mercedes-Benz B 200

€8,888

2012' Mercedes-Benz B 200

7 Dhjetor 2022, Vlorë

Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

SUPER OKAZION Mercedes B-class PREMIUM Viti i prodhimit : 2012 Forca motorrike : 2.0 Karburanti : Nafte Kambio : AUTOMAT Kilometra : 245 mije origjinale! … 

Shto te të preferuarat
2006' Mercedes-Benz B 200

€3,900

2006' Mercedes-Benz B 200

7 Dhjetor 2022, Tiranë

Naftë 190000 km  Automatike  Blu 

Okazion 3900 € I Diskutueshem Mercedes B 200 Automatike Naft Viti 2006 Makina Posedon Keto Opsione: Letrat Te Sapo Prera Drita Kseno Me Lupa Qe … 

Shto te të preferuarat
2015' Mercedes-Benz B 200

€9,800

2015' Mercedes-Benz B 200

3 Dhjetor 2022, Tiranë

Benzinë 170000 km  Automatike  E bardhë 

Mercedes Benz Bclas , motorr 2.0 benzine teper ekonomik. 

Shto te të preferuarat
2009' Mercedes-Benz B 200

€6,500

2009' Mercedes-Benz B 200

2 Dhjetor 2022, Vlorë

Naftë 110000 km  Automatike  Blu 

Mercedes Benz B Class Prodhimi 2009 Motori 200 CDI Kambio Automatike Ngjyra Blu 5 Porta Xeno/Bixenon Sensora parkimi para dhe mbrapa Komanda në timon Xhama … 

Shto te të preferuarat
Support Ukraine