Gjeni Motorin 

Motor i përdorur

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Suzuki GSXR

  €3,299

  2008' Suzuki GSXR

  I skaduar11 Korrik 2017, Tiranë

  Shitet SUZUKI GSXR K8 1000 Full Extra Si: Diskofrena Margarit Para Mrapa, Dorezat E Frenit, Salvat E Grupit, Xhom Fabri I Zi, Freksion Me Alkol, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Honda CB600

  €2,200

  2004' Honda CB600

  I skaduar5 Korrik 2017, Tiranë

  Shitet honda cbf 600 ne gjendje perfekte me shume aksesore si: 3 valixhe givi monokey,cante serbatori scoyco, xham te larte givi dhe servise e goma ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Yamaha R1

  €2,000

  2004' Yamaha R1

  I skaduar29 Qershor 2017, Gramsh

  shitet motorri ne gjendje shume te mir,1000cc,sherbimet te gjitha te bera viti 2004. me 40.000 km origjinale.me letra italiane. cmimi i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' MBK Skyliner

  €850

  2004' MBK Skyliner

  I skaduar21 Qershor 2017, Tiranë

  125 cc  

  MBK Skyliner 125 Cc. Me dogane te paguar. Me 22000 Km te veta origjinale. 125 cc,qe do te thote qe mund te ecesh dhe me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Yamaha Majesty

  €2,200

  2006' Yamaha Majesty

  I skaduar14 Qershor 2017, Tiranë

  Shitet Yamaha Majesty 400cc. I lyer per qef me ngjyre mat Daytona Grey. Ngjyre qe e ka vetem Audi RS6. Me 2 Diskofrena para per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Honda

  €6,000

  2010' Honda

  I skaduar9 Qershor 2017, Tiranë

  28000 km 

  Aktualisht motorri ka rreth 2000 Euro pjes Extra si ne foto per me shume info me shkruani. Me dokumenta shqiptare te paguara per 1 vit ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1996' Suzuki DR 650

  €1,400

  1996' Suzuki DR 650

  I skaduar6 Qershor 2017, Tiranë

  650 cc, Benzinë 17500 km  Mekanike  E verdhë metalik 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Honda XL 700V

  €6,000

  2008' Honda XL 700V

  I skaduar31 Maj 2017, Tiranë

  HONDA 700cc VITI PRODHIMIT 2008 KAMJO AUTOMATIKE ME TE GJITHA LETRAT E PRERA.. MUNDESI NDERRIMI ME MAKINE + OSE - DIFERENCEN.VIBER OSE WHATSAPP---TANI--- 0695397815---- 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Yamaha

  €2,500

  2001' Yamaha

  I skaduar24 Maj 2017, Tiranë

  YAMAHA T-MAX VITI 2001 ME GRUP DHE LOOK TE 2007 tes , gjithashtu i sapo jane bere Sherbimet dhe letrat i sapo jane prere per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Suzuki

  €2,500

  2006' Suzuki

  I skaduar17 Maj 2017, Durrës

  Shes suzuki sv 1000 s ne gjendje perfekte marmita AKRAPOVIC POWERCOMANDER 3 inpiant frenimi piste me letra te pagujtme deri ne shtator etj 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj