Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2016' Piaggio

€2,600
Trupi:Skuter (motoçikletë e vogël)

Shitet Piaggio Medley S 125 , Start & Stop, ABS. I sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targa. I vitit 06.2016 me 13900 km. Te gjitha sherbimet e sapo bera, vaj, filtra, kandele dhe goma te reja. I jepet me patente makine. Jo nderrime.
Kontakt 0672039303

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 7 Prill 2022