Gjeni Motorin 

Piaggio

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €693,926,261

  2014' Piaggio

  7 Maj 2020, Durrës

  Piaggio mp3 yourban 300ie Viti 2014 12000km Xham piaggio origjinal maxi Valixhe origjinale 2 celsa Goma te reja Mitorr zvicre 2 celsa shum i paster ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,000

  2007' Piaggio Beverly

  I skaduar28 Gusht 2018, Tiranë

  Motorr pak i perdorur Mbajtur ne menyr perfekte.Motorri ka marmit Akrapovic origjinale me silenziator ka freksion, variator,rryp, rrula malossi te gjitha pjeset te porositura ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Piaggio Liberty

  €900

  2008' Piaggio Liberty

  I skaduar15 Mars 2018, Tiranë

  Shitet motorcikleta piaggio liberty 50 kubik, 4 kohesh. Motori eshte me targe te vogel ( pa patente ) dhe me gjithe dokumentat e sapopaguara per ... 

  Shto te të preferuarat

 • €500

  2006' Piaggio Liberty

  I skaduar6 Mars 2018, Tiranë

  ne gjendje shume te mire(perfekt).shitet per arsye mosperdorimi.motorri eshte me targ greke 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Piaggio liberty

  Të diskutueshme

  2007' Piaggio liberty

  I skaduar25 Janar 2018, Berat

  Shitet piaggio liberty 125cc viti prodhimit 2007 ne gjendje shume te mire pa dekumenta. Shitet per arsye mosperdorimi. 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Piaggio Beverly

  €2,199

  2014' Piaggio Beverly

  I skaduar29 Dhjetor 2017, Kavajë

  Shitet piaggio beverly 125CCmund te perdoret me patenten B normale te automjeteve sepse eshte 124cc ne libreze ndriçimi led hapje e sendiles me buton etj ... 

  Shto te të preferuarat

 • €1,100

  2003' Piaggio GTS 250

  I skaduar21 Dhjetor 2017, Tiranë

  Shitet piaggio ne gjendje shume te mire si nga ana motorrike xhenerike dhe vizuale gomat te reja dokumenta te rregullta . Cmim e diskutojme !! 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Piaggio X9

  €1,700

  2003' Piaggio X9

  I skaduar18 Korrik 2017, Tiranë

  Shitet motor piaggo 500 kubik viti 2003 në gjëdje të shkëlqyer, me targa dhe dekumenta të rregullta çmimi 1700 euro i diskutushem, 

  Shto te të preferuarat

 • Të diskutueshme

  2010' Piaggio

  I skaduar27 Prill 2017, Tiranë

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj