Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2016' Yamaha X-Max

€4,200
Trupi:Skuter (motoçikletë e vogël)

Shes X-MAX 250cc 2016 ne gjendje perfekte, abs, drita led, me cdo sherbim te kryer ne kohe vaj filtra te sapo nderruara,kit freksioni i ri i porositur ne Itali, goma te reja, konsum minimal edhe shume i shpejte, super i sigurt ne rruge, mbeshtetese per pasagjerin (me vlere 150 eur),marmite sportive akrapovic (me vler 200 eur), 2 kokore te reja njera me bluetooth dhe mikrofon te integruar dhe me radio (me vler 450 eur), 2 xhupa te rinj veror me pjese qe i shtohen edhe per dimer me mbrojtje krahesh edhe shpine (me vlere 400 eur), 30,000 km, i ardhur ne Maj dhe shum pak i perdorur ne TR,
Cmimi me gjith kokore dhe xhupa 4,200€
i diskutueshem!

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 24 Mars 2022