Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2004' Honda cbf 600

€2,600
Trupi:Rrugë

shitet honda cbf600 viti 2004. me karburator me letra te rregullta dhe motorri eshte ne gjendje shume te mire klm 38.000

Support Ukraine