Gjeni Motorin 

Honda

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €2,700

  2011' Honda SH 300 ABS

  11 Qershor 2020, Durrës

  Honda sh 300 abs Viti 2011 16000km Xham givi 2 celsa Doreza me ngrohje Motorr zvicre akull Dogan e paguar 2700 euro 

  Shto te të preferuarat

 • €5,900

  2006' Honda

  28 Maj 2020, Tiranë

  Shitet motorr Honda VTX per arsye nderrimi kategorie. Motorri eshte ne gjendje perfekte dhe sherbimet jane kryer rregullisht. Cilindrata 1312 cc Sherbimet e sapo kryera ... 

  Shto te të preferuarat

 • €1,700

  2015' Honda Vision

  I skaduar5 Dhjetor 2019, Durrës

  Honda Vizion 110 viti 07/2015 , km 8340, në gjendje të shkëlqyer me doganë të paguar. Shumë ekonomik , konsum 1.8 liter për 100 km ... 

  Shto te të preferuarat

 • €1,550

  1999' Honda CBR

  I skaduar7 Nëntor 2019, Pogradec

  Motorri Honda CBR 900 cc eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,te interesuarit mund ta provojne . Mundesi nderrimi me Honda Shadow deri ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,600

  2006' Honda CBF

  I skaduar24 Tetor 2019, Tiranë

  Shitet ndrohet Honda Hornet cb 600 cc.viti 2006,marmit extra Mivv,portotarg extra,filter ajri BMC sportiv,gomat 90%.40000 km,letrat deri ne qershor 2020 te rregullta dhe per jasht ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Honda honda gold wing

  €10,500

  2012' Honda honda gold wing

  I skaduar25 Shtator 2019, Pukë

  1832 cc, Benzinë 3500 km  Automatike  E bardhë 

  Looks, starts and drives great - smooth and quiet. Normal wear and tear and low miles for a 1993. Front brakes are good; rear brakes ... 

  Shto te të preferuarat

 • €4,999

  2013' Honda

  I skaduar12 Shtator 2019, Tiranë

  Vetem shitet , Honda 700 , prodhim 2013 , 6 marshe . Sapo ardhur nga zvicra ,i targuar dhe me sherbime te kryera. Super motorr, ... 

  Shto te të preferuarat

 • €5,900

  2017' Honda NCX

  I skaduar8 Gusht 2019, Tiranë

  I sa po ardhur nga italia me dogane dhe dokumenta te paguara per 1 vit.20000 Km viti 2017 gjendje perfekte dhe te gjitha sherbimet e ... 

  Shto te të preferuarat

 • €5,900

  2017' Honda

  I skaduar1 Gusht 2019, Tiranë

  I sa po ardhur nga italia me dogane dhe dokumenta te paguara per 1 vit.20000 Km viti 2017 gjendje perfekte dhe te gjitha sherbimet e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Honda

  €1,200

  1999' Honda

  I skaduar26 Korrik 2019, Mat

  600 cc, Benzinë 18000 km  Mekanike  E zezë 

  Honda CBR 600cc. In very good condition. I am based in Scotland and can help to buy and send full cars and their parts, bikes ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj