Gjeni Motorin 

Motor i përdorur

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2000' Suzuki Burgman

  €1,600

  2000' Suzuki Burgman

  I skaduar30 Nëntor 2017, Fier

  200 cc  

  Motori 200 Burgman eshte ne gjendje shum te mire me sherbime te bera km origjinale 28000 dokumentat te bera goma te reja cmimi i diskutueshem ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Yamaha

  €550

  2009' Yamaha

  I skaduar23 Nëntor 2017, Tiranë

  Shitet Yamaha Majesty 125CC viti 2000 me te gjitha sherbimet e kryera para 2 javesh ndryshim vaji filter ajri. Letrat deri ne Maj 2018 ekonomik ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Ducati Streetfighter 848

  €5,500

  2012' Ducati Streetfighter 848

  I skaduar16 Nëntor 2017, Tiranë

  Shitet ducati 848 sp Special Edition Viti:2012 Km:15800 Frena Brembo,marmita Termignioni nga fillimi ne fund.Amortizatore Ohlins disqe Marchesini,doreza Domino pedalet e kembeve ekstra, korone ekstra.Gomat ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1996' Yamaha VX535 Virago

  €1,500

  1996' Yamaha VX535 Virago

  I skaduar9 Nëntor 2017, Tiranë

  Yamaha Virago/ 1996/ Me dokumenta te sapo paguara/ 250 cc/ Cmimi 1500 Euro shum pak i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • €680

  2017' Lifan

  I skaduar2 Nëntor 2017, Tiranë

  100 cc  

  Shitet motorr lifan 100cc viti 2017 ka 2 muaj perdorim eshte bler te Moto Tirana (Ceni) 1800 km si i ri me letra te rregullta ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Honda CBR

  €3,500

  2009' Honda CBR

  I skaduar26 Tetor 2017, Tiranë

  Shitet honda cbr600 rr 2009. Motorri eshte i rregullt me letra si per brenda ashtu dhe per jashte shqiperise . Me siguracion dhe kuoalidim te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Yamaha Majesty

  €900

  1999' Yamaha Majesty

  I skaduar19 Tetor 2017, Tiranë

  Shes yamaha majestic 1999 ne gjendje te mir pune .125Cc nuk ka nevoj vetem me patent makine ngitet. 

  Shto te të preferuarat

 • €1,200

  1970' Vespa Primavera

  I skaduar12 Tetor 2017, Durrës

  Shitet vespa speciale epoca Motorri sapo eshte restauruar nga pjeset mekanike, si guzhinjeta , guina , fasho piston , bjelle , cilinder , dhe freksion ... 

  Shto te të preferuarat

 • €1,800

  2002' Yamaha R6

  I skaduar5 Tetor 2017, Tiranë

  Shitet Yahama R6 600 ne gjendje shum te mir pune me dokumenta te rregullta shqiptare origjinale jo te fallsifikuara mbaj pergjegjesi te paguara deri ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Kawasaki

  €4,500

  2010' Kawasaki

  I skaduar28 Shtator 2017, Tiranë

  4000 km 

  Shitet Kawasaki model Z300. 296.cc i targuar ne 28.08.2015 ne Itali un jam pronari i pare dhe i vetem qe motori ka.E shes per arsyje ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj