Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2020' Yamaha TMAX 530

€7,500
Trupi:Skuter (motoçikletë e vogël)

54 mij KM , ne gjendje shume te mire dhe sherbime te bera ne kohe i mbajtur shume mire . Xham sportiv , full led , letra te paguara dhe te rregullta per brenda dhe jashte vendit , vetem telefonata serioze

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 15 Dhjetor 2022
Support Ukraine