Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2020' Yamaha TMAX 530

€7,500
Body:Scooter

54 mij KM , ne gjendje shume te mire dhe sherbime te bera ne kohe i mbajtur shume mire . Xham sportiv , full led , letra te paguara dhe te rregullta per brenda dhe jashte vendit , vetem telefonata serioze

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 15 December 2022
Support Ukraine