Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2021' Honda SH 350i

€5,500
Trupi:Skuter (motoçikletë e vogël)

OKAZION!!! Tel: 0672046567
- Honda SH350i, vit prodhimi 2021. Ideal per qytet dhe udhetime me distance mesatare. Shume komod edhe per 2 persona.
- Motori: 350cc
- Fuqia: 21.6 kW (29 kf)
- I blere i ri me zero km dhe i perdorur nga vetem nje person.
- Sherbimet te kryera gjithmone ne kohe me filtra dhe vaj Honda.
- Gomat e perdorura 50%.
- Ndezje, kycje dhe ckycje pa celes (keyless - me celes ne xhep).
- Xham i parme.
- Mbrojtese ere tek duart.
- Dorezat me ngrohje te montuara ne fabrike
- Dritat full LED
- Valixhe 35 litra origjinale Honda keyless (pa celes).
- Vend per karikues tip C.
- Kolaudimi ne prill 2024.
- Cmimi i diskutueshem.
Tel: 0672046567

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 29 Dhjetor 2022
Support Ukraine