Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Ducati

€5,999
Trupi:Super Sport

Shitet DUCATI MONSTER 796 CC si i ri. Viti i prodhimit 2013 me 16,000km i perdorur me kujdes dhe ne rruge qyteti. Nje pronar. Me frena ABS AKTIVE dhe aksesore stili te shtuar. Gjendja si i ri. Disponueshem per prove ne cdo moment. Me garanci 6 muaj nga momenti i shitjes.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 8 Dhjetor 2022
Support Ukraine