Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Ducati

€5,999
Body:Super Sport

Shitet DUCATI MONSTER 796 CC si i ri. Viti i prodhimit 2013 me 16,000km i perdorur me kujdes dhe ne rruge qyteti. Nje pronar. Me frena ABS AKTIVE dhe aksesore stili te shtuar. Gjendja si i ri. Disponueshem per prove ne cdo moment. Me garanci 6 muaj nga momenti i shitjes.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 8 December 2022
Support Ukraine