Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Ducati MONSTER 800 SI I RI

€5,000
Trupi:Rrugë

Shitet Ducati Monster 800 si i ri me 16,000km i vitit 2013 me ABS dhe sherbime te rregullta e me dokumenta.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 12 Janar 2023
Support Ukraine