Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Ducati MONSTER 800 SI I RI

€5,000
Body:Road

Shitet Ducati Monster 800 si i ri me 16,000km i vitit 2013 me ABS dhe sherbime te rregullta e me dokumenta.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 12 January 2023
Support Ukraine