Gjeni Motorin 

Motor i përdorur

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Ducati

  €1,700

  2010' Ducati

  I skaduar20 Prill 2017, Tiranë

  SHITET DUCCATI MONSTER 600 ! Në gjendje shumë të mirë, i pa goditur, shërbimet e sapo bera. Dokumenta te rregullta gati për doganë. I përdorur ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Suzuki

  €3,200

  2010' Suzuki

  I skaduar12 Prill 2017, Tiranë

  SHITET SUZUKI INTRUDER VS400 MOTORI ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE,NUK KA NEVOJ PER SHPENZIME SHTESE.GOMAT E REJA,VAJ DHE FILTRA TE NDRUARA NE KORRIK TE ... 

  Shto te të preferuarat

 • €4,000

  2014' Yamaha

  I skaduar6 Prill 2017, Fier

  599 cc  

  2014 Yamaha YZF R6 Bike Engine: Engine Type:: 599cc liquid-cooled DOHC inline 4-cylinder; 16 titanium valves Bore x Stroke:: 67.0mm x 42.5mm Fuel Delivery:: Yamaha ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' BMW

  €600

  2003' BMW

  I skaduar29 Mars 2017, Tiranë

  Blu 

  SHITET motor i markes BMW NGJYRE BLU , NE GJENDJE TE MIRE , PA DOKUMENTA ., cmimi 600 €, 07:00 - 24:00 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Suzuki

  €850

  1997' Suzuki

  I skaduar22 Mars 2017, Tiranë

  400 cc  20000 km 

  SUZUKI GSX-F 400cc 1997!!E shes motorrin sepse do largohem nga Shqiperia.I esht bere servisi para nji muaji,bateri e re, goma te reja. ne gjendje te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Kawasaki

  €4,500

  2015' Kawasaki

  I skaduar15 Mars 2017, Tiranë

  4000 km 

   

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Honda

  Të diskutueshme

  1997' Honda

  I skaduar8 Mars 2017, Vlorë

  399 cc, Benzinë  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Yamaha

  €4,700

  2014' Yamaha

  I skaduar26 Janar 2017, Tiranë

  Shes YAMAHA XMAX 400 Motorr i ri. viti i prodhimit 12/2014 +ABS+AKROPOVIC+VARIATOR+ GOMA TE REJA. , cmimi 4,700 €, tel 0682024390, 07:00 - 21:00 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj