Find Bikes 

Used bikes

Make

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Location

Search
 • 2012' Ducati Streetfighter 848

  €5,500

  2012' Ducati Streetfighter 848

  Expired16 November 2017, Tirane

  Shitet ducati 848 sp Special Edition Viti:2012 Km:15800 Frena Brembo,marmita Termignioni nga fillimi ne fund.Amortizatore Ohlins disqe Marchesini,doreza Domino pedalet e kembeve ekstra, korone ekstra.Gomat … 

  Bookmark This

 • 1996' Yamaha VX535 Virago

  €1,500

  1996' Yamaha VX535 Virago

  Expired9 November 2017, Tirane

  Yamaha Virago/ 1996/ Me dokumenta te sapo paguara/ 250 cc/ Cmimi 1500 Euro shum pak i diskutueshem 

  Bookmark This

 • €680

  2017' Lifan

  Expired2 November 2017, Tirane

  100 cc  

  Shitet motorr lifan 100cc viti 2017 ka 2 muaj perdorim eshte bler te Moto Tirana (Ceni) 1800 km si i ri me letra te rregullta … 

  Bookmark This

 • 2009' Honda CBR

  €3,500

  2009' Honda CBR

  Expired26 October 2017, Tirane

  Shitet honda cbr600 rr 2009. Motorri eshte i rregullt me letra si per brenda ashtu dhe per jashte shqiperise . Me siguracion dhe kuoalidim te … 

  Bookmark This

 • 1999' Yamaha Majesty

  €900

  1999' Yamaha Majesty

  Expired19 October 2017, Tirane

  Shes yamaha majestic 1999 ne gjendje te mir pune .125Cc nuk ka nevoj vetem me patent makine ngitet. 

  Bookmark This

 • €1,200

  1970' Vespa Primavera

  Expired12 October 2017, Durres

  Shitet vespa speciale epoca Motorri sapo eshte restauruar nga pjeset mekanike, si guzhinjeta , guina , fasho piston , bjelle , cilinder , dhe freksion … 

  Bookmark This

 • €1,800

  2002' Yamaha R6

  Expired5 October 2017, Tirane

  Shitet Yahama R6 600 ne gjendje shum te mir pune me dokumenta te rregullta shqiptare origjinale jo te fallsifikuara mbaj pergjegjesi te paguara deri ne … 

  Bookmark This

 • 2010' Kawasaki

  €4,500

  2010' Kawasaki

  Expired28 September 2017, Tirane

  4000 km 

  Shitet Kawasaki model Z300. 296.cc i targuar ne 28.08.2015 ne Itali un jam pronari i pare dhe i vetem qe motori ka.E shes per arsyje … 

  Bookmark This

 • 1999' Peugeot

  €500

  1999' Peugeot

  Expired21 September 2017, Durres

  100 cc  

  Peugeit 99 cc me ndezje me bateri dhe me mizmato ne gjendje shum te mire sapo ardhur me dogane te paguar gati per targa 

  Bookmark This

 • 2000' Honda VFR

  €2,000

  2000' Honda VFR

  Expired14 September 2017, Tirane

  Shitet Honda VFR viti 2000 me dogane te paguar gati per targa. i pa perdorur ne shqipri. Cmimi i padiskutushem. 

  Bookmark This