Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2007' Yamaha

€3,200
Trupi:Skuter (motoçikletë e vogël)

Viti 2007 me sherbime te bera,goma MICHELIN 100% te reja,2 kaska 90% te reja 1 nga kaskat esht e paisur me blututh lidhet me telefon dhe degjon muzik,bateria e sapo nderruar,me targa dhe letra te paguara deri ne tetor 2022,14 mij km thuajse i ri ne gjendje shum te mir ardhur nga Kanadaja per me shum telefono 3200 euro

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 21 Prill 2022