Shto te të preferuarat

2006' Volkswagen Touran

€3,400Disk.
Sinjalizoni këtë reklamë!
 • 2006 Volkswagen Touran në Durrës, Shqipëri
 • 2006 Volkswagen Touran në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2006 Volkswagen Touran në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2006 Volkswagen Touran në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2006 Volkswagen Touran në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2006 Volkswagen Touran në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2006 Volkswagen Touran në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 6 vende
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 197000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore, Xhama të zinj (ose me ngjyrë), Ajër i Kondicionuar nga prapa, Pedal i Rregullueshëm, Rreshti i 2-të i sedileve teke, Rreshti i 3-të i sedileve
I jashtëm: Goma të reja, Goma premium, Vend për bagazhet
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor
Elektronikë: Alarmi, Bluetooth, Radio AM/FM , Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Bluetooth, Ndihmesë Parkimi, Porta për MP3

✔ Marka,Modeli: Volkswagen Touran 2.0 Diesel
✔ Viti: 2006
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogane
✔ Km: 197 000 km
✔ Targa: Dogane
✔ Ngjyra: Gri
✔ Opsionet shtese: E sapo ardhur nga Zvicra, full extra, 6+1 vende, clima, navi, mp3 , komanda ne timon, xhama te zinj dhe sensore parkimi
✔ Vendodhja: Durres
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 4 Maj 2020