2004' BMW X5 photo #1
2004' BMW X5 photo #2
2004' BMW X5 photo #3
2004' BMW X5 photo #4
2004' BMW X5 photo #5
2004' BMW X5 photo #6
6 foto

2004' BMW X5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,000
Publikuar 30 NĂ«ntor 2023
Përditësuar 7 Korrik 2024
ID: InubqU
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Mosha: 20 vjet
Kilometrazhi: 75000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike

Komente të shitësit rreth 2004' BMW X5

Shitet Bmw X5 4.4 benzin i vitit 2004. Me dokumenta te paguara deri ne fund te vitit, siguracioni ne korrik 2024 kualidimi ne 2024. Makina eshte model amerikan dhe ka 77.000 milje me garanci. Eshte ne shume gjendje te mire shume e paster motorri dhe kambio nuk kane koment jane ne gjendje teper te mire. Salloni brenda shume i paster i pavrare e ruajtur sic ka dal nga fabrika. Me opsionet eshte ful ne llojin e saj sic i shikoni e ne foto.
Sensor parkimi
Sedilje elektrike me memorje
Sedilje para me ngrohje
Sediljet mbrapa me ngrohje dhe elektrike me levizje
Navi
Pilot automat
Timoni elektrik
Perde origjinale
Xhamt e zi origjinal fabrike
Baxha xhami
Xhami pare me sensor e me nuance
Sensor gomash
Gomat i ka te reja pirelli cdo sherbim i kryer.
Per me teper me kontaktoni. E theksoj makina eshte ne gjendje fabrike. Me gaz nuk eshte perdor por e mban impjantin pa problem edhe 100% ne gaz. Per kilometrat ju mbaj garanci.
Ju faleminderit !

Support Ukraine