Gjeni Makinat 

BMW

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2014' BMW

  €35,000

  2014' BMW

  23 Mars 2019, Lezhë

  3000 cc, Naftë 100 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2008' BMW 320

  €5,900

  2008' BMW 320

  23 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  BMW SERIA 3(320) 2000 NAFT,VITI 2008,KLIMA,PILOT AUTOMATIK,KOMANDA NE TIMON,KOMPJUTER BORDI,SENSOR PARKIMI MBRAPA NGA FABRIKA,SERDILE GJYSEM RROBE GJYSEM LEKURE,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,E ARDHUR NGA ZVICRA,E ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' BMW Ml 320

  1,100zł

  2002' BMW Ml 320

  21 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 20000 km  Mekanike  

  Benz ml 320cdi 2007 full sport kater matik ne gjendje perfekte si gjenerike ashtu dhe nga pamja jashtme nderrohet vetem me benz S klas Cls ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' BMW X6

  €24,000

  2010' BMW X6

  18 Mars 2019, Tiranë

  3000 cc, Naftë 140000 km  Automatike  E bardhë 

  Shes ose nderroj makine BMW X6 me makine ose apartament ne Tirane. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' BMW X5

  €13,400

  2008' BMW X5

  18 Mars 2019, Fier

  Benzinë 170000 km  Automatike  E zezë 

  BMW X5 - 3.0si Benzin-Gaz(impjant Lovato), Viti Prodhimit fundi 2007 me 186.000 km, panorama, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje para- mbrapa + fryrje + ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' BMW X3

  €6,900

  2008' BMW X3

  17 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  Bmw X3, viti i prodhimit 2007/2008. Motor 2.0. Me nafte. Full option. Sensor parkimi para & mbrapa.Drita ksenon. Tavan xhami (Panorama) . Ne gjendje shume ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' BMW 320

  €9,200

  2009' BMW 320

  16 Mars 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet BMW 320I.Benzin+Gaz.Viti2009.Zeze.Automatic+Tronic.Sensor Parkimi.Portobagazh.199.000Km Origjinale.Me Liber Sherbimi.Goma 90/.R16.Xhama Elektric.Tapceri Lekur E Zeze.Srs.Abs.Esp.Full Airbag.Full Opsion.Full Servis.Sapo Ardhe Nga Zvicra.Sapo Targuar.Me Taksa Dhe Targa Shqiptare.Ne Gjendje Shume ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' BMW 530

  €25,000

  2010' BMW 530

  13 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 150000 km  Automatike  

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara, liber sherbimi bmw, motorr 2.99 cc nafte, kambio automatike, klima, sedile comfort ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' BMW 118

  €5,999

  2008' BMW 118

  11 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 150000 km  Mekanike  

  BMW 118d 09/2008, Metalizato(ngjyre e hirte). Kambio Manuale 6 marshe. Motorr 2000cc nafte me 143kuaj/fuqi. EURO 4 Me 4 dyer. Me drita BiXenon Biokular dhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' BMW 120

  €5,500

  2005' BMW 120

  6 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 150000 km  Mekanike  E zezë 

  SHITET / NDERROHET -MOTORR 2.0 NAFTE EKONOMIKE -VITI FUNDI 2005 -KAMBIO MANUALE -CLIMA -ABS -ESP -SRS -DTC -KOMPJUTER BORDI -AUTO PILOT -KOMANDA NE TIMON -AUDIO ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj