Gjeni Makinat 

BMW 335

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' BMW 335

  €6,900

  2007' BMW 335

  I skaduar9 Gusht 2019, Fier

  Naftë 190000 km  Automatike  E bardhë 

  285 hpmakina eshte pa taks luksi 2997 motorri naft coupe shume e shpejt marshe ne timon kambio automat fener bikseno xhama te zinj orgjinal klima ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' BMW 335

  €14,500

  2007' BMW 335

  I skaduar7 Shkurt 2019, Shkodër

  Naftë 15000 km  Automatike  E zezë 

  BMW 335d (286hp) TwinTurbo. M-Sport Package. 2993cc JO TAKSE LUKSI. Kilometra 174.000. Tapiceri Lekure e Kuqe. Sedilje Sport elektrike me suport. Timon multifunksional. Marsha ne ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj