Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' BMW 335

€26,500
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

M-Paket Nga fabrika
Pa takse lluksi
Viti: 2013
Transmisioni: Automatike
Karburanti: Benzine
Kilometra: 172.000 km
Makina disponon tapiceri ngjyre te zeze ne gjendje perfekte
Xhama te zi para + mbrapa me certifikata 5vite!
Start / Stop Ekran i madh (NAVI, Internet, Wifi, Bluetooth, DVD, CD etj) Sensor Parkimi Para dhe Mbrapa Kamer Parkimi me levizje dinamike Kamera 360 ° Sendilie Elektrike me Memorie dhe Ngrohje Timon M design me Komanda Keyless Go Fener Xenon & Bixenon (Angel Eyes) Disqe R20 (origjinale M Sport) ku mbrapa me te gjera Sistem Alarmi Full Aksesore M Performance nga fabrika Carbon spoiler Carbon pasqyrat
Cruise Control Pasqyra elektrike me palosje
Sistem Audio HARMAN KARDON i amplifikuar Voice Control
(Komanda te personalizuara me ze per kontrollin e funksioneve te ndryshme)
Timon me Levizje elektrike qe pershtatet kur ulesh Pasqyra anti verbuese Makina eshte Full Extra Extra Upgrade: Intake Filter KN Filter Ajri Wagner Intercooler upgrade

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 17 Janar 2023
Support Ukraine