Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' BMW 335

€10,000
2 foto
Trupi: Makinë sportive
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Blere ne Gjermani me 10.000 km.
Model biturbo, me 140.000km origjinale..
Gjendje perfekte, çdo pjese origjinale dhe serviset tek Bmw jashtë.
Disqe origjinale (jo kineze) dhe goma te reja. Disqet e vjetra jepen me makinen.
Nderrohet me makine sportive ose SUV për mal.
Makine e mbajtur ne garazh dhe e perdorur kryesisht jashte shtetit.
Shitet per arsye mos perdorimi.
Nuk eshte makine tregtaresh!
Kontakti vetëm me mesazhe ose Whatsapp.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 12 Janar 2023
Support Ukraine