Gjeni Makinat 

BMW X5

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' BMW X5

  €1

  2008' BMW X5

  23 Qershor 2019, Tiranë

  2998 cc, Naftë  Automatike  E zezë 

  X5-3.0 Diesel X-DRIVER , ( Viti Prodhimit 2008 ) , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje , fener stopa ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' BMW X5

  €14,800

  2007' BMW X5

  20 Qershor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Automatike  E zezë 

  BMW X5 VITI 2007 MOTORRI 4.8 BENZIN+GAZ KM 223.000 TAKSA DERI PRILL 2020 SHERBIMET TEK BMW TIRANE DISQE GOMA SAPO VEN TE RINJ 100% GATI ... 

  Shto te të preferuarat

 • €4,800

  2003' BMW X5

  12 Qershor 2019, Fier

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Bmw X5 3.0 Naft (pa taks Lluksi ) viti prodhinit 2003 Me 213.000 km , kamio automat Sedilje elektrike +ngrohje para mbrapa goma te reja ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' BMW X5

  €13,400

  2007' BMW X5

  11 Qershor 2019, Tiranë

  Benzinë 180000 km  Automatike  E zezë 

  BMW X5 - 4.8i Benzin, Viti Prodhimit fundi 2007 me 191.000 km, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje + memory ,navigator , cd palyer , ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' BMW X5

  €9,999

  2007' BMW X5

  10 Qershor 2019, Tiranë

  2987 cc, Benzinë 163700 km  Automatike  E zezë 

  E sapo ardhur nga Canada. Goma te reja. Konsumi brenda ne qytet: 12 litra/100km, jashte qytetit: 9 litra/100km. Gjithashtu motorri eshte i pershtatshem per impjant ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' BMW X5

  €11,500

  2007' BMW X5

  10 Qershor 2019, Durrës

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Makina esht ne gjendje te shkelqyr e sapo ardhur makina esht panoram me sedilje me ngrohje ftohje dhe timoni me nhrohje me kamera mrapa goma ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' BMW X5

  €14,900

  2013' BMW X5

  12 Maj 2019, Kukës

  Naftë 190000 km  Automatike  E bardhë 

  BMW X5 35d X-Drive Viti: 2013 km: 204000 camera 360* Full Opsione +38649222303 +37744666746 049 222 303 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' BMW X5

  €13,800

  2009' BMW X5

  30 Prill 2019, Tiranë

  Benzinë 15000 km  Automatike  E kuqe 

  Shitet Bmw X5 3.5 X-drive Diesel Makina esht Super full , posedon , xhama te zinj Original + Perde , Panorama , Sallon Caffe shum ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' BMW X5

  €5,000

  2001' BMW X5

  23 Prill 2019, Berat

  Naftë 300000 km  Automatike  

  BMW X5 ME SERVIS TE SAPO KRYER,GOMA TE REJA,NAVIGATOR,6 DISQE,SENDILJE ELEKTRIKE,SENDILJET MBRAPA MUND TE ULEN DHE BAGAZHI ZMADHOHET,TELEVIZOR,RADIO, KONDICIONER AUTO,CRUISE CONTROL,KOMANDA NE TIMON,DSC,MAKINA KA LIBER ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' BMW X5

  €10,500

  2008' BMW X5

  11 Prill 2019, Tiranë

  Naftë 20000 km  Automatike  E zezë 

  BMV ×5 3.0 NAFTE VITI 2008 KAMBIO ATOMAT NE GJENDJE TE MIR SHUM E PASTER E SAPO TARGUAR E GATSHME PER CFAR DO LLOJ PROVE ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj