Gjeni Makinat 

BMW X5

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2011' BMW X5

  €20,000

  2011' BMW X5

  14 Shtator 2019, Durrës

  Naftë 190000 km  Automatike  Argjendi 

  Makine e shkelqyer dhe e bukur me nje cmim fantastik dhe full option. Per listen e opsioneve shikoni me poshte : -Kamera e mbrapme dhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' BMW X5 X5 3.0i Okazionnn

  €6,500

  2006' BMW X5 X5 3.0i Okazionnn

  11 Shtator 2019, Tiranë

  3000 cc, Benzinë 145000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet Bmw X5 2006 3.0i Kamio Automatike Nr Cel&Whatsapp:+355692464087 Makina Ka Keto Opsione: ->Fenera Me Lupa Sistem Audio I Amplifikuar Hapje Mbyllje Qendrore Sallon Lekure ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' BMW X5

  €4,500

  2001' BMW X5

  9 Shtator 2019, Elbasan

  Naftë 190000 km  Automatike  Kafe 

  Shitet Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike Cmimi:4500 EURO Nr Cel&Whatsapp:+355693632032 Makina Posedon Keto Opsione: ->Fenera Me Lupa ->Sistem Audio I Amplifikuar ->Hapje Mbyllje Qendrore ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' BMW X5

  €8,800

  2005' BMW X5

  30 Gusht 2019, Kukës

  3000 cc, Naftë 136000 km  Automatike  Blu 

  Eshe ne gjenje shum te mire me targa angleze 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' BMW X5

  €4,500

  2001' BMW X5

  23 Gusht 2019, Korçë

  Naftë 170000 km  Automatike  Kafe 

  Shitet Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike Cmimi:4500 EURO Nr Cel&Whatsapp:+355693632032 Makina Posedon Keto Opsione: ->Fenera Me Lupa ->Sistem Audio I Amplifikuar ->Hapje Mbyllje Qendrore ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' BMW X5

  €5,700

  2005' BMW X5

  21 Gusht 2019, Elbasan

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet Bmw X5 2005 3.0 Nafte Pa Takse Luksi Tavan Panoramike Tavan Xhami Cmimi:5700 Euro I Diskutueshem Nr Kontakti:+355693632032 Makina Posedon: ->Sallon Lekure Ngjyre Vishnje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' BMW X5

  €18,500

  2011' BMW X5

  17 Gusht 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  BMW X5 xDrive30d •viti 2011 •disqe Hamann •kilometrazh elektronik ne xham •full led •xhama te zi origjinal •klima •sedilje me ngrohje •navigator,usb,hdd,aux,audio bluetooth •pilot automatik ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' BMW X5

  €5,700

  2005' BMW X5

  18 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet Bmw X5 2005 3.0 Nafte Pa Takse Luksi Tavan Panoramike Tavan Xhami Cmimi:5700 Euro I Diskutueshem Nr Kontakti:+355693632032 Makina Posedon: ->Sallon Lekure Ngjyre Vishnje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' BMW X5

  €4,500

  2001' BMW X5

  18 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  Kafe 

  Shitet Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike Cmimi:4500 EURO Nr Cel&Whatsapp:+355693632032 Makina Posedon Keto Opsione: ->Fenera Me Lupa ->Sistem Audio I Amplifikuar ->Hapje Mbyllje Qendrore ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' BMW X5

  €12,000

  2008' BMW X5

  17 Korrik 2019, Pogradec

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Automatike  

  BMW X5 3.0 BENZINE GAZ- XDRIVE -VITI 2008 -KAMBIO AUTOMAT -DISTRONIK -START/STOP (NDEZJE NAVI,KOMPUTER BORD,AUX,BAGAZHIER ME 6CD, -TIMONI ME KOMANDO- SEDILJE ELEKTRIKE,TAPICERI LEKURE -TAVAN XHAMI ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj