BMW

2006' BMW X3

€4,700

2006' BMW X3

28 January 2023, Tirane

Diesel 250000 km  Manual  

Shitet bmw x3 ne gjendje shum te mire 2.0 diesel sherbime te sapo bera vaj filtra ferrota tamburo tapiceri e paster e sapolare kolaudimi deri … 

Bookmark This
2009' BMW 528

€8,800

2009' BMW 528

24 January 2023, Vlore

LPG 190000 km  Automatic  Beige 

Shitet Bmw 2009 Benzine/Gas(ne leje),Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike dhe estetike.Nuk ka nevoj per asgje.Impjanti i gazit LOVATO me vlere 1200 … 

Bookmark This
2008' BMW X3

€5,800

2008' BMW X3

22 January 2023, Tirane

Diesel 20000 km  Manual  Grey 

Shitet BMW X 3 Luk M fabrikë 2000 naft manual 6+1 marrshe Ekonomike dhe komode ne rrug Me letra te paguara Me sherbime te bera … 

Bookmark This
2003' BMW X5

€4,000

2003' BMW X5

21 January 2023, Lezhe

Diesel 20000 km  Automatic  Red 

Shitet+ose ndrim me makin me te vogel..makina esht ne gjendje shum te mir ..me letra te sapo bera.+leje per gjama te zi per 8 vjet … 

Bookmark This
2008' BMW X5

€8,500

2008' BMW X5

21 January 2023, Tirane

LPG 250000 km  Automatic  Black 

Bmw X5 Benzine/Gaz 3.0 si Viti 2008/ (4X4) Km 300.000 Sensore/ kamera parkimi Navi/Cd/Dvd/Aux Clima 6 zona individual Srs/Abs/Airbag Xenon/ Bi Xenon (nga kthen timonin … 

Bookmark This
2008' BMW X5 M

€8,300

2008' BMW X5 M

21 January 2023, Fier

Petrol 20000 km  Automatic  White 

SHITET X5 VITI 2008 3000 BENZIN MERR 100% GAZ 7 VENDSHE ME START STOP PANORAM NE GJENDJE TE MIR. 

Bookmark This
2013' BMW 335

€26,500

2013' BMW 335

17 January 2023, Tirane

Petrol 170000 km  Automatic  White 

M-Paket Nga fabrika Pa takse lluksi Viti: 2013 Transmisioni: Automatike Karburanti: Benzine Kilometra: 172.000 km Makina disponon tapiceri ngjyre te zeze ne gjendje perfekte Xhama … 

Bookmark This
2010' BMW X5

€11,500

2010' BMW X5

17 January 2023, Tirane

Diesel 20000 km  Automatic  Grey 

Shitet bmw x5 ne gjendje perfekte 220 mij km origjinale me drejt kontrolli 

Bookmark This
2010' BMW X5

€8,500

2010' BMW X5

15 January 2023, Tirane

Diesel 200000 km  Automatic  Grey 

SHITET ✔ Marka,Modeli: BMW X5 3.0d Xdrive ✔ Viti: 2010 ✔ Kambjo: Automatike ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Shqiptare ✔ Km: 245.000 ✔ Ngjyra: … 

Bookmark This
2008' BMW X3

€7,900

2008' BMW X3

14 January 2023, Fier

Diesel 170000 km  Automatic  Black 

BMW X3 Automatike. Cel çdo ditë ora 10:00-20:00. JO NDËRRIM. Me doganë të paguar. Viti 2008. Motor 2.0 Diesel. 171 Mijë KM. Radio CD. Kambjo … 

Bookmark This
Support Ukraine