BMW

2005' BMW 530

€3,200

2005' BMW 530

2 October 2022, Fier

Diesel 200000 km  Automatic  Black 

Shitet Bmw 530 

Bookmark This
2009' BMW X5

€10,700

2009' BMW X5

2 October 2022, Tirane

Diesel 190000 km  Automatic  Blue 

Tapiceri Lekure Bezhe me veshje Druri Super e paster dhe e pagervishtur, 

Bookmark This
2008' BMW X6

€13,500

2008' BMW X6

30 September 2022, Fier

Diesel 140000 km  Automatic  Black 

Shitet BMW X6 

Bookmark This
2014' BMW 328

€14,000

2014' BMW 328

30 September 2022, Tirane

Petrol 90000 km  Automatic  White 

BMW 328i 2014 Luxury Edition. 

Bookmark This
2008' BMW 730

€7,200

2008' BMW 730

29 September 2022, Fier

Diesel 190000 km  Automatic  Black 

Shitet BMW Seria 7 

Bookmark This
2013' BMW X5

€14,500

2013' BMW X5

29 September 2022, Fier

Diesel 190000 km  Automatic  White 

Sapo ardhur BMW X5 3.0 nafte me dogan paguar viti 2013,me motor 2999cc, nuk e kap taksa luksi, shume sportive, kilometra originale me garanci , … 

Bookmark This
2011' BMW X5

€16,700

2011' BMW X5

26 September 2022, Fier

Diesel 160000 km  Automatic  Grey 

BMW X5 30d euro 5 prodhim europian 8 g tronic,2993cc(pa taks lluksi),konsum i ulet karburanti pasi esht motor euro 5 dhe me 8 marsha+indientro 9,prodhim … 

Bookmark This
2006' BMW 120

€3,000

2006' BMW 120

25 September 2022, Tirane

Diesel 200000 km  Manual  Grey 

BMW SERIA 1 2006 120 Diesel look M 

Bookmark This
2005' BMW 525

€5,700

2005' BMW 525

25 September 2022, Tirane

Diesel 200000 km  Automatic  Black 

Shitet BMW seria 5, 525D, super gjëndje 

Bookmark This
2007' BMW X5

€9,500

2007' BMW X5

23 September 2022, Durres

LPG 190000 km  Automatic  Blue 

Bmw X5 3.0 Si * 

Bookmark This
Support Ukraine