Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' BMW 316

€7,000
2010' BMW 316 photo #1
2010' BMW 316 photo #2
2010' BMW 316 photo #3
2010' BMW 316 photo #4
2010' BMW 316 photo #5
2010' BMW 316 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Bmw Seria 3, 316 Nafte
2010
2.0
Nafte
Manuale
KM 250 000- 270 000
7000 €
Durres
Makina eshte model 316 Diesel, Stage 1 me 175 Hp kryer ne Servis te Specializuar ne Kosove, Disqe 17, cd, mp3, aux, pilot automatik, sedilje lekure ngjyre Bezhe me fryrje-cfryrje dhe ngrohje, klima bi-zone, drita automatike, fshirse automatike, 6 marsha, sensor parkimi mbrapa, makina eshte me letra te paguara deri ne janar, ne gjendje shume te mire, freksion e volant te ri te ndruar me 174000 ( marka luk me e mira), 4 goma te reja, ferota tamburo te reja, km te vetat te shenuara ne liber qe ne gjermani, cdo sherbim te kryer ne kohe dhe me pjese origjinale.
Cmimi Okazion per gjendjen e makines .
Ndrohet me makin Automatike

  • 069Show phone
  • Durres
  • 16 April 2023
Support Ukraine