2010' BMW 316 photo #1
2010' BMW 316 photo #2
2010' BMW 316 photo #3
2010' BMW 316 photo #4
2010' BMW 316 photo #5
2010' BMW 316 photo #6
6 foto

2010' BMW 316

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,000
Publikuar 16 Prill 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: vPEjNV

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2010' BMW 316

Bmw Seria 3, 316 Nafte
2010
2.0
Nafte
Manuale
KM 250 000- 270 000
7000 €
Durres
Makina eshte model 316 Diesel, Stage 1 me 175 Hp kryer ne Servis te Specializuar ne Kosove, Disqe 17, cd, mp3, aux, pilot automatik, sedilje lekure ngjyre Bezhe me fryrje-cfryrje dhe ngrohje, klima bi-zone, drita automatike, fshirse automatike, 6 marsha, sensor parkimi mbrapa, makina eshte me letra te paguara deri ne janar, ne gjendje shume te mire, freksion e volant te ri te ndruar me 174000 ( marka luk me e mira), 4 goma te reja, ferota tamburo te reja, km te vetat te shenuara ne liber qe ne gjermani, cdo sherbim te kryer ne kohe dhe me pjese origjinale.
Cmimi Okazion per gjendjen e makines .
Ndrohet me makin Automatike

Support Ukraine