Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2004' BMW X5

€5,000
2004' BMW X5 photo #1
2004' BMW X5 photo #2
2004' BMW X5 photo #3
2004' BMW X5 photo #4
2004' BMW X5 photo #5
2004' BMW X5 photo #6
6 photos
Age: 20 years
Mileage: 75000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic

Shitet Bmw X5 4.4 benzin i vitit 2004. Me dokumenta te paguara deri ne fund te vitit, siguracioni ne korrik 2024 kualidimi ne 2024. Makina eshte model amerikan dhe ka 77.000 milje me garanci. Eshte ne shume gjendje te mire shume e paster motorri dhe kambio nuk kane koment jane ne gjendje teper te mire. Salloni brenda shume i paster i pavrare e ruajtur sic ka dal nga fabrika. Me opsionet eshte ful ne llojin e saj sic i shikoni e ne foto.
Sensor parkimi
Sedilje elektrike me memorje
Sedilje para me ngrohje
Sediljet mbrapa me ngrohje dhe elektrike me levizje
Navi
Pilot automat
Timoni elektrik
Perde origjinale
Xhamt e zi origjinal fabrike
Baxha xhami
Xhami pare me sensor e me nuance
Sensor gomash
Gomat i ka te reja pirelli cdo sherbim i kryer.
Per me teper me kontaktoni. E theksoj makina eshte ne gjendje fabrike. Me gaz nuk eshte perdor por e mban impjantin pa problem edhe 100% ne gaz. Per kilometrat ju mbaj garanci.
Ju faleminderit !

  • 069Show phone
  • Fier
  • 30 November 2023
Support Ukraine