Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Nissan Qashqai

€7,100
2011' Nissan Qashqai photo #1
2011' Nissan Qashqai photo #2
2011' Nissan Qashqai photo #3
2011' Nissan Qashqai photo #4
2011' Nissan Qashqai photo #5
2011' Nissan Qashqai photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shes Nisan Qashqai me motor 1.5 nafte, ngjyre gri. me dogane te paguar. kambjo manuale 6 marshe, celes origjinal dhe mbyllje me pult .
Makina ka Klima me 2 zona .ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike dhe palosje , disqe alumini origjinal, goma te reja, sensor parkimi, kilometra Origjinale, viti 29.09.2011
Makina esht shume e mirembajtur dhe e paster si brenda edhe jashte .nuk ka nevoje per sherbime.
Gati per cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanikun tuaj
Cmimi 7100 euro i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 29 Tetor 2023
Support Ukraine