2011' Nissan Qashqai photo #1
2011' Nissan Qashqai photo #2
2011' Nissan Qashqai photo #3
2011' Nissan Qashqai photo #4
2011' Nissan Qashqai photo #5
2011' Nissan Qashqai photo #6
6 photos

2011' Nissan Qashqai

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,100
Published 29 October 2023
Updated 7 July 2024
ID: Wv2cqC

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2011' Nissan Qashqai

Shes Nisan Qashqai me motor 1.5 nafte, ngjyre gri. me dogane te paguar. kambjo manuale 6 marshe, celes origjinal dhe mbyllje me pult .
Makina ka Klima me 2 zona .ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike dhe palosje , disqe alumini origjinal, goma te reja, sensor parkimi, kilometra Origjinale, viti 29.09.2011
Makina esht shume e mirembajtur dhe e paster si brenda edhe jashte .nuk ka nevoje per sherbime.
Gati per cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanikun tuaj
Cmimi 7100 euro i diskutueshem

Support Ukraine