Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz C 220

€8,400
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

C klas 204 Avangarde i ardhur nga Belgjika
Motorr 220 nafte Blueefficency
Viti 2010
Cambio Automatike
Baxha
Sallon lekure
Sendilje elektrike dhe ngrohje
Sensore parkimi para mbrapa
Sensore shiu
Pasqyra me palosje
Fener bixenon
Navi i vogel
Pilot Automatik
Goma te reja
250.000 km
Me dogan te paguar
Cmimi 8400€

Support Ukraine