2020' BMW X7 photo #1
2020' BMW X7 photo #2
2020' BMW X7 photo #3
2020' BMW X7 photo #4
2020' BMW X7 photo #5
2020' BMW X7 photo #6
6 foto

2020' BMW X7

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€90,000
Publikuar 24 Nëntor 2023
Përditësuar 7 Qershor 2024
ID: rsbkt9

Information from the owner

Mosha: 4 vjet
Kilometrazhi: 85000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2020' BMW X7

Shitet bmw x7 m50i
7 vende super gjendje dhe super full

Support Ukraine