Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Suzuki SX4

€5,900
2010' Suzuki SX4 photo #1
2010' Suzuki SX4 photo #2
2010' Suzuki SX4 photo #3
2010' Suzuki SX4 photo #4
2010' Suzuki SX4 photo #5
2010' Suzuki SX4 photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Portokalli

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 ME DOGAN TE PAGUAR, ME NAVIGATION BLUETOOTH USB AUX
CAMERA PARKIMI
ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE ME PULT
MOTOR 2.0 BENZIN
KAMJE AUTOMAT ME VAJ
MUNDESI NDRRIMI
SHITET NDERROHET

Support Ukraine