Gjeni Makinat 

Suzuki

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1988' Suzuki Vitara

  €4,500

  1988' Suzuki Vitara

  27 Tetor 2019, Elbasan

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 150000 km  Automatike  E kuqe 

  foristradaesht ne gjnde shum te mir me impjant dhe cdo gje te vena te re ka shum sherbime extra SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI!!!!!!! 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Suzuki Swift

  €2,900

  2006' Suzuki Swift

  26 Tetor 2019, Tiranë

  Benzinë 130000 km  Automatike  

  SUZUKI SWIFT 1.3 BENZIN,VITI 2006,KAMBJO AUTOMATIKE,3 PORTA,KONDICIONER,KOMANDA NE TIMON,NDEZJE KEY LESS AND GO,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME LIBER SHERNIMESH,NE GKENDJE SHUME TE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Suzuki Motor

  €1,250

  2005' Suzuki Motor

  6 Tetor 2019, Shkodër

  400 cc, Benzinë  Automatike  E bardhë 

  Zusuki Burhman ne gjendje te mire me letra, 400 C 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Suzuki Liana

  €2,700

  2006' Suzuki Liana

  29 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  Gri 

  Suzuki Liana.1.4.TDI Cmimi ishte 3000 Euro Cmimi tani behet 2700 Euro Me te gjitha letrat e prera Sherbime te bera 1)Kit freksjoni Luk 2) Kit ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Suzuki Swift

  €6,000

  2006' Suzuki Swift

  19 Shtator 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 100000 km  Automatike  E kuqe 

  Suzuki Swift 1.5 benzin-gaz viti 2006 . ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike , komanda ne timon . 100 mije km origjinale . ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,900

  2006' Suzuki Liana

  31 Gusht 2019, Tiranë

  Benzinë 160000 km  Automatike  

  SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN,KAMBJO AUTOMATIKE,VITI 2006,4X4(me dy diferenciale),KLIMATRONIK,SERDILJE ME NGROHJE,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Suzuki Wagon R+

  €1,900

  2003' Suzuki Wagon R+

  I skaduar25 Qershor 2019, Kavajë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 170000 km  Mekanike  

  makina ka ardh nga italia esht 1.3 benzin gaz me dogan gati per targa ne gjendje perfekte cmimi okazion 1900€ 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Suzuki Grand Vitara

  €6,450

  2007' Suzuki Grand Vitara

  I skaduar18 Qershor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 130000 km  Mekanike  

  Shitet ne gjendje Perfekte teknike dhe estetike. Motorr 2.0 benzin gaz , impiant i sapo montuar me 2 vjet garanci. Kamjo manual 5 marsha. Goma ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Suzuki SX4

  €5,200

  2008' Suzuki SX4

  I skaduar11 Qershor 2019, Fier

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  SHITET SUZUKI SX4 1.9 TDI 4×4 6 2008 ISAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 4×XHANAT ELEKTRIK PASQYRQT ELEKTRIKE KOMANDA NE TIMON RD CD ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1993' Suzuki Vitara

  €3,800

  1993' Suzuki Vitara

  I skaduar30 Maj 2019, Mat

  1600 cc, Benzinë 149000 km  Mekanike  E zezë 

  Suzuki vitara .Ne gjendje shum te mir dhe me sherbime te gjitha te bera.Vai filtra rrip faze amortizator te rinj.Goma 100 Perqind te reja e ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj