Gjeni Makinat 

Suzuki

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Suzuki Grand Vitara

  €7,200

  2009' Suzuki Grand Vitara

  21 Mars 2020, Tiranë

  Benzinë 140000 km  Mekanike  E zezë 

  SUZUKI GRAND VITARA 4X4 2.0 BENZINE ,KAMBIO MANUALE, ME DISQE ALUMINI, SHUME E PASTER ME 140000 KM ME LIBER SHERBIMESH E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Suzuki Liana

  €3,200

  2006' Suzuki Liana

  15 Mars 2020, Tiranë

  Benzinë 160000 km  Automatike  

  0685327861 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Suzuki Liana

  €2,900

  2006' Suzuki Liana

  13 Mars 2020, Tiranë

  Benzinë 180000 km  Automatike  

  0685327861 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Suzuki Swift

  €2,500

  2008' Suzuki Swift

  12 Mars 2020, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 160000 km  Automatike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Suzuki Vitara

  €5,800

  2006' Suzuki Vitara

  29 Shkurt 2020, Durrës

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  Suzuki Grand Vitara 2006 1.9 nafte Ne gjendje shum te mire me dogan te paguar 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Suzuki SX4

  €3,700

  2009' Suzuki SX4

  23 Shkurt 2020, Lushnjë

  Naftë 150000 km  Mekanike  

  Makina eshte shume e paster si jasht e brenda kilometrat e saj shum ekonomike dhe e shpejt .cmim i diskutueshem.kam dhe Audi,toyota yaris,volswagen caddy,smart. Shitet ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Suzuki Grand Vitara

  €5,900

  2007' Suzuki Grand Vitara

  16 Shkurt 2020, Fier

  Naftë 150000 km  Mekanike  

  Suzuki Grand Vitara 1.9DCel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00.MUNDËSI BLERJE ME KËSTE“JO NDËRRIM”Me doganë të paguar. Viti 2007. Motor 1.9 Naftë. 158 mijë KM. Kambjo ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Suzuki Swift

  €3,300

  2006' Suzuki Swift

  16 Shkurt 2020, Fier

  Naftë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  Suzuki SWIFT 1.3d 5 Porta. Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. MUNDËSI BLERJE ME KËSTEMe doganë të paguar. Viti 10/2006. Motor 1.3 Naftë. 168 mijë KM. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Suzuki Grand Vitara

  €5,800

  2008' Suzuki Grand Vitara

  14 Shkurt 2020, Fier

  Naftë 170000 km  Mekanike  E zezë 

  Suzuki Grand Vitara 1.9D Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00.MUNDËSI BLERJE ME KËSTEMe doganë të paguar. Viti 2008. Motor 1.9 Naftë. 172 mijë KM. Kambjo manuale. ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,500

  2009' Suzuki Swift

  17 Janar 2020, Durrës

  1300 cc, Benzinë 97000 km  Mekanike  Gri 

  Makina sapo ka hyre ne shqiperi dhe dogana nuk eshte paguar akoma kjo makine eshte e disponueshme per tu blere deri te shtunen sepse pronari ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj