Gjeni Makinat 

Suzuki SX4

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Suzuki SX4

  €5,200

  2008' Suzuki SX4

  I skaduar11 Qershor 2019, Fier

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  SHITET SUZUKI SX4 1.9 TDI 4×4 6 2008 ISAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 4×XHANAT ELEKTRIK PASQYRQT ELEKTRIKE KOMANDA NE TIMON RD CD ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Suzuki SX4

  €8,900

  2011' Suzuki SX4

  I skaduar28 Prill 2018, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 69950 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Suzuki SX4, kambio automatike, motorr 1.6 benzine, viti 2011, 70,000 kilometra. Full options: hapje dyersh dhe ndezje pa celes (keyless), sedilje me ngrohje, pasqyra ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Suzuki SX4

  €5,990

  2009' Suzuki SX4

  I skaduar6 Mars 2018, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 60000 km  Mekanike  

  SUZUKI SX 4 BENZINE GAZ VITI 2009 KAMIO MANUALE KLIMA AUTOMATIK ABS ESP 8 AIRBAG XHAMA PASQYRA ELEKTRIKE KEYLESGO XHAMA TE ZI TE FABRIKES DISQE ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj