Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Suzuki SX4

€5,900
2010' Suzuki SX4 photo #1
2010' Suzuki SX4 photo #2
2010' Suzuki SX4 photo #3
2010' Suzuki SX4 photo #4
2010' Suzuki SX4 photo #5
2010' Suzuki SX4 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Orange

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 ME DOGAN TE PAGUAR, ME NAVIGATION BLUETOOTH USB AUX
CAMERA PARKIMI
ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE ME PULT
MOTOR 2.0 BENZIN
KAMJE AUTOMAT ME VAJ
MUNDESI NDRRIMI
SHITET NDERROHET

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 10 April 2023
Support Ukraine