Gjeni Makinat 

Mini

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Mini One D

  €3,700

  2006' Mini One D

  5 Mars 2019, Durrës

  Naftë 150000 km  Mekanike  

  Mini One D 2006 motorr 1.4 nafte manuale 6+R qe e ben m ekonomiken ne kategorin e vet, xhama elektrik,pasqyra kromato & elektrike,disqe alumini ms ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mini Cooper

  €2,800

  2004' Mini Cooper

  18 Janar 2019, Elbasan

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina esht ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per servis Pranoj edhe ndrrime 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mini Cooper

  €3,000

  2005' Mini Cooper

  17 Janar 2019, Durrës

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  Me letrra te paguara 1.4 nafte kondicioner abs airbeg xhama elektrik kasetofon me cd ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mini Cooper

  €9,800

  2010' Mini Cooper

  28 Dhjetor 2018, Durrës

  Benzinë 110000 km  Automatike  E bardhë 

  Mini Cooper S Motorri-1.6 cc Karburanti-Benzine Kambio-AUTOMATIKE Viti i Prodhimit-2010 Kilometra-121000 Pershkrimi:Makina eshte e sapoardhur dogane te paguar e gatshme per çdo prove Disqe Alumini ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mini Cooper

  €4,200

  2005' Mini Cooper

  I skaduar13 Nëntor 2018, Durrës

  1600 cc, Benzinë 150000 km  Mekanike  E zezë 

  E perdorur vetem 1 vit ne Shiperi 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mini Cooper

  €4,200

  2005' Mini Cooper

  I skaduar10 Nëntor 2018, Tiranë

  Benzinë 150000 km  Mekanike  E zezë metalik 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mini Cooper

  €3,000

  2003' Mini Cooper

  I skaduar11 Tetor 2018, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte me targa dhe taksa te paguara per 1 vite 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Mini Cooper

  €13,000

  2013' Mini Cooper

  I skaduar1 Tetor 2018, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 93000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Makine Mini Cooper Countryman ne gjendje shume te mire ne cmimin 13000 euro. Sherbimet e kryera ne kohen e duhur prane BMW Albania. E ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mini Cooper S

  €4,000

  2004' Mini Cooper S

  I skaduar21 Shtator 2018, Durrës

  Benzinë 150000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet Mini CooperS 1.6 Viti 2004 Benzin Kamio Manuale,150.000Km Origjinale, Sherbimet E Sapo Bera,Kondicioner,Disqe Alumini,Goma Ne Gjendje Shum Te Mire Makina Eshte Ne Gjendje Shum ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mini Cooper D

  €3,200

  2005' Mini Cooper D

  I skaduar17 Gusht 2018, Tiranë

  Naftë 20000 km  Mekanike  E gjelbër 

  mini cuper 1--4 naft super ekonomike ne gjendje shum te mir makina po thuajse e pa perdor ne shqiperi . sherbime te bera vaj filtra ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj