Gjeni Makinat 

Mini Cooper S

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Mini Cooper S

  €4,000

  2004' Mini Cooper S

  I skaduar21 Shtator 2018, Durrës

  Benzinë 150000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet Mini CooperS 1.6 Viti 2004 Benzin Kamio Manuale,150.000Km Origjinale, Sherbimet E Sapo Bera,Kondicioner,Disqe Alumini,Goma Ne Gjendje Shum Te Mire Makina Eshte Ne Gjendje Shum ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mini Cooper S

  €5,000

  2004' Mini Cooper S

  I skaduar31 Dhjetor 2017, Elbasan

  Benzinë 130000 km  Mekanike  

  Shitet \Mini John Cooper Works 1.6 Benzine Makina Posedon: 137.000 Km Origjinale Gomat E Reja Black Lion Disqe Origjinale John Cooper Work 17 Inch Drita ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mini Cooper S

  €4,500

  2003' Mini Cooper S

  I skaduar25 Nëntor 2017, Tiranë

  Benzinë 15000 km  Automatike  E kuqe 

  Mini cooper one Look S fabrike 1.6 benzine 167 mij km kambio automat 6 muaj e sapo ardhur me taksat te prera der qershor goma ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mini Cooper S

  €3,300

  2003' Mini Cooper S

  I skaduar21 Korrik 2017, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 96000 km  Mekanike  Gri 

  Makina ka demtuar pompen hidraulike te motorrit e cila e ka kthyer timonin nga hidraulik ne mekanik 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj