Gjeni Makinat 

Mini

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Mini Cooper

  €4,200

  2005' Mini Cooper

  I skaduar13 Nëntor 2018, Durrës

  1600 cc, Benzinë 150000 km  Mekanike  E zezë 

  E perdorur vetem 1 vit ne Shiperi 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mini Cooper

  €4,200

  2005' Mini Cooper

  I skaduar10 Nëntor 2018, Tiranë

  Benzinë 150000 km  Mekanike  E zezë metalik 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mini Cooper

  €3,000

  2003' Mini Cooper

  I skaduar11 Tetor 2018, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte me targa dhe taksa te paguara per 1 vite 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Mini Cooper

  €13,000

  2013' Mini Cooper

  I skaduar1 Tetor 2018, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 93000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Makine Mini Cooper Countryman ne gjendje shume te mire ne cmimin 13000 euro. Sherbimet e kryera ne kohen e duhur prane BMW Albania. E ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mini Cooper S

  €4,000

  2004' Mini Cooper S

  I skaduar21 Shtator 2018, Durrës

  Benzinë 150000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet Mini CooperS 1.6 Viti 2004 Benzin Kamio Manuale,150.000Km Origjinale, Sherbimet E Sapo Bera,Kondicioner,Disqe Alumini,Goma Ne Gjendje Shum Te Mire Makina Eshte Ne Gjendje Shum ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mini Cooper D

  €3,200

  2005' Mini Cooper D

  I skaduar17 Gusht 2018, Tiranë

  Naftë 20000 km  Mekanike  E gjelbër 

  mini cuper 1--4 naft super ekonomike ne gjendje shum te mir makina po thuajse e pa perdor ne shqiperi . sherbime te bera vaj filtra ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mini Cooper

  €4,000

  2004' Mini Cooper

  I skaduar20 Korrik 2018, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 195000 km  Mekanike  E bardhë 

  *-Mini Cooper One ne shitje\\r\\n\\r\\n*-Viti : 2004\\r\\n*-Km : 190-199000 km\\r\\n*-Ngjyra : Pepper White, shume e rralle ne llojin e saj\\r\\n*-Makine eshte mbajtur per merak, eshte ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mini Clubman

  €9,000

  2009' Mini Clubman

  I skaduar7 Korrik 2018, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 90000 km  Mekanike  Kafe 

  Makine shume e mbajtur, sherbime te kryera ne Qershor. E perdorur vetem per qytet. Shitet ose ndrohet me makine tjeter. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mini Cooper Prodhim USA Sedilje lekure

  €3,000

  2003' Mini Cooper Prodhim USA Sedilje lekure

  I skaduar27 Qershor 2018, Tiranë

  1598 cc, Benzinë 170 km  Automatike  E gjelbër metalik 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mini Cooper

  €3,500

  2006' Mini Cooper

  I skaduar26 Maj 2018, Lushnjë

  Benzinë 140000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet Mini Cooper Viti 2006 1.6 Benzine Cmimi:3500 Euro Nr Cel:+355682594618 Makina Ka 148.000 Km Origjinale Makina Posedon: Xhama Elektrik Pasqyra Elektrike Kasetofon I Markes ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj