2015' MINI Cooper Sd photo #1
2015' MINI Cooper Sd photo #2
2015' MINI Cooper Sd photo #3
2015' MINI Cooper Sd photo #4
2015' MINI Cooper Sd photo #5
2015' MINI Cooper Sd photo #6
6 foto

2015' MINI Cooper Sd

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,000
Publikuar 3 Korrik 2024ID: GWAtVk

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2015' MINI Cooper Sd

MINICOOPER SD MOTOR 2.0L DIZEL .MAKINA ESHTE 20.09.2015.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA 145000KM.
ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA ALUMIN ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON ME NXEMJE.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 18 ORIGJINAL TE FABRIKES..DRITAT KSENON BIKSENON.ME SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA.SEDILJE ME NGROFJE.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA KA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES TE ZEZE PERLE.TAPICERI LEKURE NGJYRE E ZEZE MAKINA ESHTE ME LETRAT TE PRERA. CMIMI—8000€ KY CMIM ESHTE ME CASH ME NDERRIM KA CMIM TJETER. Instagram Auto Molla VIBER—WHATSSAP-—TANI—CEL

Support Ukraine