Gjeni Makinat 

Mini Cooper

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Mini Cooper

  €2,200

  2003' Mini Cooper

  12 Dhjetor 2019, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 250000 km  Mekanike  Blu 

  OKAZION! Shitet Mini Cooper ne gjendje shume te mire, me impiant gazi Levanto dy vjet i vendosur. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mini Cooper

  €3,400

  2003' Mini Cooper

  I skaduar11 Prill 2019, Tiranë

  1600 cc, Naftë 192000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina ne gjendje perfekte me dokumenta te paguara deri ne Prill 2020 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mini Cooper

  €2,700

  2003' Mini Cooper

  I skaduar5 Prill 2019, Tiranë

  Benzinë 15000 km  Mekanike  E kuqe 

  mini kuper benzin 1.6 vitit 2003 me dogan ne gjendj shum te mir cmimi 2700€ km 170 tel 0686880636 SUPER 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mini Cooper

  €2,800

  2004' Mini Cooper

  I skaduar18 Janar 2019, Elbasan

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina esht ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per servis Pranoj edhe ndrrime 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mini Cooper

  €3,000

  2005' Mini Cooper

  I skaduar17 Janar 2019, Durrës

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  Me letrra te paguara 1.4 nafte kondicioner abs airbeg xhama elektrik kasetofon me cd ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mini Cooper

  €9,800

  2010' Mini Cooper

  I skaduar28 Dhjetor 2018, Durrës

  Benzinë 110000 km  Automatike  E bardhë 

  Mini Cooper S Motorri-1.6 cc Karburanti-Benzine Kambio-AUTOMATIKE Viti i Prodhimit-2010 Kilometra-121000 Pershkrimi:Makina eshte e sapoardhur dogane te paguar e gatshme per çdo prove Disqe Alumini ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mini Cooper

  €4,200

  2005' Mini Cooper

  I skaduar13 Nëntor 2018, Durrës

  1600 cc, Benzinë 150000 km  Mekanike  E zezë 

  E perdorur vetem 1 vit ne Shiperi 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mini Cooper

  €4,200

  2005' Mini Cooper

  I skaduar10 Nëntor 2018, Tiranë

  Benzinë 150000 km  Mekanike  E zezë metalik 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mini Cooper

  €3,000

  2003' Mini Cooper

  I skaduar11 Tetor 2018, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte me targa dhe taksa te paguara per 1 vite 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Mini Cooper

  €13,000

  2013' Mini Cooper

  I skaduar1 Tetor 2018, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 93000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Makine Mini Cooper Countryman ne gjendje shume te mire ne cmimin 13000 euro. Sherbimet e kryera ne kohen e duhur prane BMW Albania. E ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj