Gjeni Makinat 

Mini One

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2011' Mini One

  €10,500

  2011' Mini One

  14 Shtator 2019, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 94000 km  Automatike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Mini One

  €7,500

  2013' Mini One

  I skaduar25 Prill 2019, Durrës

  Benzinë 90000 km  Mekanike  E bardhë 

  Mini one -motorr 1.6 benzine -kambio manuale 6 marsha -kondicioner AC -goma 16 te reja -cd player AUX -92000 km origjinale me liber servisi -makina ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mini One

  €2,500

  2004' Mini One

  I skaduar3 Shkurt 2018, Tiranë

  Benzinë 190000 km  Mekanike  E kuqe 

  Mini cooper 1.6 benzin viti prodhimit 2004 ne gjendje shume te more me marmite sportive,disqe 17 momo,timon model S,cmimi i pa diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Mini One

  €10,700

  2012' Mini One

  I skaduar9 Dhjetor 2017, Tiranë

  1600 cc, Naftë 125000 km  Mekanike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Mini One

  €12,500

  2012' Mini One

  I skaduar9 Dhjetor 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë 123000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mini One

  €4,200

  2004' Mini One

  I skaduar24 Gusht 2017, Tiranë

  1400 cc, Naftë 190000 km  Mekanike  Gri 

  Sapo ardhur nga zvicra. Ne gjendje perfekte. Me liber sherbimesh 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Mini One

  Të diskutueshme

  2012' Mini One

  I skaduar13 Dhjetor 2016, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 10200 km  Automatike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj