Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mini One

€4,300
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike

SHITET MINI ONE ! Makine eshte pa dogan ne gjendje shum te mir estetike dhe xhenerike !makina eshte motorr 1.4 benzine !te gjitha sherbimet e bera ne gjermani tek bmw ! makina shitet per arsye se do te blej nje. me te madhe . Ju lutem vetem telefonata serjoze

  • 069Tregoni telefonin
  • Krujë
  • 4 Gusht 2022
Support Ukraine