Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mini One

€4,300
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 110000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual

SHITET MINI ONE ! Makine eshte pa dogan ne gjendje shum te mir estetike dhe xhenerike !makina eshte motorr 1.4 benzine !te gjitha sherbimet e bera ne gjermani tek bmw ! makina shitet per arsye se do te blej nje. me te madhe . Ju lutem vetem telefonata serjoze

  • 069Show phone
  • Kruje
  • 4 August 2022
Support Ukraine