Find Cars 

Mini

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • 2011' Mini One

  €10,500

  2011' Mini One

  14 September 2019, Tirane

  1600 cc, Petrol 94000 km  Automatic  

   

  Bookmark This

 • 2005' Mini Cooper

  €3,300

  2005' Mini Cooper

  24 August 2019, Tirane

  Petrol 150000 km  Automatic  

  Shitet Mini Cooper viti 2005 benzin 1.6 kamio automat letrat e paguara deri ne 10/8/2020 Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike 

  Bookmark This

 • 2013' Mini One

  €7,500

  2013' Mini One

  Expired25 April 2019, Durres

  Petrol 90000 km  Manual  White 

  Mini one -motorr 1.6 benzine -kambio manuale 6 marsha -kondicioner AC -goma 16 te reja -cd player AUX -92000 km origjinale me liber servisi -makina ... 

  Bookmark This

 • 2012' Mini Countryman

  €14,900

  2012' Mini Countryman

  Expired24 April 2019, Tirane

  Diesel 150000 km  Automatic  Blue 

   

  Bookmark This

 • 2003' Mini Cooper

  €3,400

  2003' Mini Cooper

  Expired11 April 2019, Tirane

  1600 cc, Diesel 192000 km  Manual  Black 

  Makina ne gjendje perfekte me dokumenta te paguara deri ne Prill 2020 

  Bookmark This

 • 2003' Mini Cooper

  €2,700

  2003' Mini Cooper

  Expired5 April 2019, Tirane

  Petrol 15000 km  Manual  Red 

  mini kuper benzin 1.6 vitit 2003 me dogan ne gjendj shum te mir cmimi 2700€ km 170 tel 0686880636 SUPER 

  Bookmark This

 • 2006' Mini One D

  €3,700

  2006' Mini One D

  Expired5 March 2019, Durres

  Diesel 150000 km  Manual  

  Mini One D 2006 motorr 1.4 nafte manuale 6+R qe e ben m ekonomiken ne kategorin e vet, xhama elektrik,pasqyra kromato & elektrike,disqe alumini ms ... 

  Bookmark This

 • 2004' Mini Cooper

  €2,800

  2004' Mini Cooper

  Expired18 January 2019, Elbasan

  LPG 15000 km  Manual  Black 

  Makina esht ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per servis Pranoj edhe ndrrime 

  Bookmark This

 • 2005' Mini Cooper

  €3,000

  2005' Mini Cooper

  Expired17 January 2019, Durres

  Diesel 20000 km  Manual  

  Me letrra te paguara 1.4 nafte kondicioner abs airbeg xhama elektrik kasetofon me cd ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo ... 

  Bookmark This

 • 2010' Mini Cooper

  €9,800

  2010' Mini Cooper

  Expired28 December 2018, Durres

  Petrol 110000 km  Automatic  White 

  Mini Cooper S Motorri-1.6 cc Karburanti-Benzine Kambio-AUTOMATIKE Viti i Prodhimit-2010 Kilometra-121000 Pershkrimi:Makina eshte e sapoardhur dogane te paguar e gatshme per çdo prove Disqe Alumini ... 

  Bookmark This

Sell Your Car