Gjeni Makinat 

Mini Cooper D

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Mini Cooper D

  €3,200

  2005' Mini Cooper D

  I skaduar17 Gusht 2018, Tiranë

  Naftë 20000 km  Mekanike  E gjelbër 

  mini cuper 1--4 naft super ekonomike ne gjendje shum te mir makina po thuajse e pa perdor ne shqiperi . sherbime te bera vaj filtra ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj